پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر 2018

پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸ توسط روتر و همکاران طراحی و اعتباریابی شده است. این آزمون دارای ۱۸ سوال بسته پاسخ بر اساس طیف پنج گزینه‌ای لیکرت می‌باشد،

این آزمون پنج بعد مشارکت مشتریان، مشارکت تامین کنندگان، مشارکت رقبا، مشارکت دانشگاه‌ها و مشارکت متخصصان را مورد سنجش قرار می‌دهد. این پرسشنامه توسط عیوض‌زاده و شاکری (۱۳۹۸) اعتباریابی شده است. 

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

توجه: لینک دانلود بعد از پرداخت در قسمت محصولات با رنگ سبز ظاهر می‌شود. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که هنگام خرید ثبت می‌کنید ارسال خواهد شد. خواهشمند است ایمیل خود را با دقت وارد کنید.

روایی و پایایی پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

روایی پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

در حقیقت، روایی به این مسئله مربوط است که یک وسیله‌ی اندازه‌گیری تا چه اندازه چیزی را اندازه‌گیری می­‌تواند بکند که ما فکر می‌کنیم. بنابراین، روایی یا اعتبار، میزان تطابق میان تعریف مفهومی متغیر با تعریف عملیاتی آن است. موضوع روایی ازآن ‌جهت دارای اهمیت است. که سنجش‌های نامناسب و ناکافی می‌تواند هر تحقیق علمی را بی‌ارزش و بی کیفیت سازد. پرسشنامه ارزش درک شده برندو مشتری از روایی لازم برخوردار است.

در مطالعه عیوض زاده و شاکری (۱۳۹۸) برای بدست آوردن روایی پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸ از نظرات استاد راهنما و چندین تن از دیگر اساتید و متخصصین و کارشناسان استفاده شده است. 

پایایی پرسشنامه

منظور از پایایی آن است که اگر وسیله اندازه‌گیری را در یک‌فاصله زمانی کوتاه در چندین مرجله و به گروه مشخصی از افراد بدهیم. نتایج بدست امده نزدیک به هم باشد. به‌عبارت‌ دیگر، «همبستگی میان یک گروه از نمرات و گروه دیگری از نمرات در یک آزمون معادل که به‌صورت جداگانه بر یک دسته‌ی مورد آزمایش به‌دست‌آمده است» چقدر است. پرکاربردترین و مهم‌ترین مسیر ارزیابی میزان پایایی روش آلفای کرونباخ می‌باشد.

اگر این مقدار از ۰.۷ بالاتر باشد، می‌توان گفت ابزار دارای پایایی قابل قبولی است. در مواردی برای اندازه‌گیری مقیاس‌هایی که دارای آیتم‌های کمی هستند. نتایج بالاتر از ۰.۶ را هم می‌توان قابل ‌قبول دانست.

در پژوهش عیوض زاده و شاکری (۱۳۹۸) پایایی پرسشنامه به روش آلفای کرونباخ ۰.۸ درصد ذکر شده است.

تعاریف مفهومی و عملیاتی پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

تعریف مفهومی

نوآوری باز: امروزه با شکل­‌گیری محیط‌­های پیچیده رقابتی، تنها شرکت‌هایی توانایی این را دارند که به کار خود ادامه دهند که عملکرد خود را در قابلیت‌­های مهم سازمانی همچون نوآوری تقویت کنند(فارسیجانی و نیستانی، ۱۳۸۹). انجام کارهای نوآورانه، منبعی پایان ناپذیر برای مزیت رقابتی فراهم می­‌کند.

تعریف عملیاتی

عملکرد نوآورانه پایدار:  بر اساس پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر و همکاران(۲۰۱۸) سنجیده می‌شود.

مشخصات پرسشنامه استاندارد عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

 • تعداد سوالات: ۱۸ گویه
 • تعداد صفحات : ۱۱ صفحه
 • تعریف مفهومی: دارد.
 • تعریف عملیاتی: دارد.
 • شیوه نمره گذاری: دارد.
 • روایی: دارد.
 • پایایی: دارد.
 • زیر مقیاس: دارد
 • منبع: دارد.
 • فرمت فایل: وورد و پی‌دی‌اف

برای دانلود پرسشنامه بیشتر اینجا کلیک کنید.

پرسشنامه‌های مرتبط با این پرسشنامه عبارتند از:

توضیحات:

 • در صورت داشتن مشکل در پرداخت و دانلود با کلیک برروی اینجا با ما ارتباط برقرار کنید.
 • با کلیک بر روی نحوه وارد کردن داده‌ها در SPSS می‌توانید فیلم آموزشی نحوه‌ی وارد کردن داده‌ها در SPSS را مشاهده کنید.
 • پرداخت توسط همه کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است. پس از پرداخت سریع، به طور اتوماتیک لینک دانلود پرسشنامه مورد نظر در اختیارتان قرار می‌گیرد. می‌توانید فایل مورد نظر را دانلود نمایید.
 • فایل به صورت zip می باشد. لذا بعد از دانلود با نرم افزار winrar فایل را از حالت zip خارج کنید. برای دانلود نرم افزار winrar اینجا کلیک کنید.