پرسشنامه استاندارد عملکرد ارتباطات بازاریابی

پرسشنامه استاندارد عملکرد ارتباطات بازاریابی

پرسشنامه استاندارد عملکرد ارتباطات بازاریابی، دارایی ۵ گویه با ۲ زیرمقیاس می‌باشد که بر اساس مقیاس پنج گزینه­‌ای لیکرت تنظیم شده‌است.

تعریف مفهومی عملکرد ارتباطات بازاریابی

ارتباطات بازاریابی : فرایند نمایش مجموعه ای از محرک‌های یکپارچه به بازار است. این کار باقصد دریافت پاسخ‌های مطلوب از بازار و ایجاد کانال‌هایی برای دریافت، تفسیر و عمل کردن بر اساس پیام‌های دریافت‌شده از بازار، به‌منظور تعبیر پیام‌های کنونی سازمان و تعریف فرصت‌های ارتباطی جدید انجام می‌شود”(جوهری، ۱۳۸۸، ص. ۱۷ ).

قیمت : فقط ۵۵۰۰ تومان (لینک دانلود بعد از پرداخت ظاهر می‌شود. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که هنگام خرید ثبت می‌کنید ارسال خواهد شد.)

مشخصات پرسشنامه استاندارد عملکرد ارتباطات بازاریابی :

 • تعداد سوالات: ۵ گویه
 • تعریف مفهومی: دارد
 • تعریف عملیاتی: دارد
 • شیوه نمره گذاری: دارد
 • زیرمقیاس یا مولفه: ندارد
 • روایی: دارد
 • پایایی: دارد
 • منبع: دارد
 • فرمت: pdf و word

روایی و پایایی پرسشنامه استاندارد عملکرد ارتباطات بازاریابی

روایی پرسشنامه  عملکرد ارتباطات بازاریابی :

مقصود از روایی آن است که وسیله اندازه گیری بتواند خصیصه و ویژگی موردنظر را اندازه گیری کند. اهمیت روایی از آن جهت است که اندازه گیری‌های نامناسب و ناکافی می‌تواند هرپژوهش علمی را بی‌ارزش و ناروا سازد(سرمد و دیگران، ۱۳۷۸). از روایی صوری  و روایی محتوایی برای تعیین روایی عملکرد ارتباطات بازاریابی استفاده و طی آن از نظر متخصصین از جمله اساتید و متخصصین در این زمینه این پژوهش بهره گرفته شده‌است.

پایایی پرسشنامه  عملکرد ارتباطات بازاریابی :

مقصود از پایایی آن است که ابزار اندازه‌گیری را در یک فاصله زمانی کوتاه ، چندین بار و به‌گروه واحدی از افراد بدهیم. نتایج حاصله نزدیک به‌هم باشد. برای اندازه‌گیری پایایی از شاخصی به‌نام ضریب پایایی استفاده می‌کنیم. اندازه آن معمولا بین صفر تا یک تغییر می‌کند. ضریب پایایی صفر معرف عدم پایایی و ضریب پایایی یک معرف پایایی کامل است (سرمد و دیگران، ۱۳۷۸).

به منظور تعیین پایایی عملکرد ارتباطات بازاریابی  محسنی (۱۳۹۲)، یک نمونه اولیه انتخاب کرد و سپس با استفاده از داده‌های به‌دست‌آمده از این پرسشنامه‌ها و به‌کمک نرم‌افزار آماری اس پی اس اس میزان ضریب آلفای‌کرونباخ محاسبه شد. از آنجای که مقدار بدست‌آمده آلفای‌کرونباخ برای این‌متغیر در نرم‌افزار اس پی اس اس ۰/۷۶ بدست‌آمد و بزرگتر از مقدار ۰.۷ می‌­باشد. پایایی پرسشنامه تایید می‌­شود.

پرسشنامه های مرتبط عبارت اند از :

۱-پرسشنامه استاندارد عملکرد مالی استیو پوکار ۲۰۱۲

۲-پرسشنامه عملکرد نام تجاری لاکستون ۲۰۱۴

۳-پرسشنامه عملکرد سازمانی هرسی و گلداسمیت

۴-پرسشنامه عملکرد نوآورانه پایدار روتر ۲۰۱۸

۵-پرسشنامه استاندارد عملکرد در شغل هرسی و گلداسمیت ۱۹۸۱

۶-پرسشنامه استاندارد ارتباطات یکپارچه بازاریابی

۷-پرسشنامه استاندارد بازاریابی سبز رهبر و عبدالوحید

۸-پرسشنامه استاندارد بازاریابی اینترنتی ۱۵ سوالی

توضیحات

 • در صورت داشتن مشکل در پرداخت و دانلود با کلیک از اینجا با ما ارتباط برقرار کنید.
 • شما با خرید این محصول، همراه پرسشنامه فیلمی جهت آموزش نحوه‌وارد کردن داده‌ها در SPSS دریافت خواهید کرد. 
 • پرداخت توسط همه کارت‌های عضو شتاب امکان پذیر است. پس‌از پرداخت سریع، به‌طور اتوماتیک لینک‌دانلود پرسشنامه موردنظر در اختیارتان قرار می‌گیرد. می‌توانید فایل مورد نظر را دانلود نمایید.